f

 

TFF 2.LİG BEYAZ GRUP 2019-2020 FİKSTÜRÜ
1.HAFTA

 

1 EYLÜL 2019

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

1-0

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

0-2

YILPORT SAMSUN SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

1-0

1922 KONYA SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

2-0

ŞANLIURFA SPOR
PENDİK SPOR

0-1

SARIYER
KIRKLARELİ SPOR

1-1

İNEGÖL SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

1-2

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU

1-3

HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYON SPOR

4-1

HACETTEPE SPOR
18.HAFTA

 

11-12 OCAK 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

2-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUN SPOR

3-0

GÜMÜŞHANE SPOR
1922 KONYA SPOR

1-0

ÇORUM F.K
ŞANLIURFA SPOR

1-4

BAŞKENT AKADEMİ F.K
SARIYER

2-0

PENDİK SPOR
İNEGÖL SPOR

2-2

KIRKLARELİ SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

1-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
HEKİMOĞLU TRABZON

3-2

TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR

0-1

AFJET AFYON SPOR
2.HAFTA
 

8 EYLÜL 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

1-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
HEKİMOĞLU TRABZON

2-2

AFJET AFYON SPOR
1922 KONYA SPOR

2-1

GÜMÜŞHANE SPOR
HACETTEPE SPOR

1-6

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER

0-0

BAŞKENT AKADEMİ F.K
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

5-1

KIRKLARELİ SPOR
İNEGÖL SPOR

1-2

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA SPOR

0-2

TARSUS İDMAN YURDU
YILPORT SAMSUN SPOR

2-0

PENDİK SPOR
19.HAFTA
 

18-19 OCAK 2020

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

0-0

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
AFJET AFYON SPOR

1-0

HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANE SPOR

1-3

1922 KONYA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

4-0

HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

2-3

SARIYER
KIRKLARELİ SPOR

1-1

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
ÇORUM F.K

1-3

İNEGÖL SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

3-0

ŞANLIURFA SPOR
PENDİK SPOR

0-2

YILPORT SAMSUN SPOR
3.HAFTA
 

14-15 EYLÜL 2019

KIRKLARELİ SPOR

1-1

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

0-1

GÜMÜŞHANE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

0-0

HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

2-0

SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

6-3

HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYON SPOR

4-0

ŞANLIURFA SPOR
PENDİK SPOR

3-1

1922 KONYA SPOR
İNEGÖL SPOR

1-0

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ F.K

2-2

YILPORT SAMSUN SPOR
20.HAFTA

 

25-26 OCAK 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

1-0

KIRKLARELİ SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

1-4

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR

4-2

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
SARIYER

2-1

TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON

0-0

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFA SPOR

0-4

AFJET AFYON SPOR
1922 KONYA SPOR

1-1

PENDİK SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

2-1

İNEGÖL SPOR
YILPORT SAMSUN SPOR

2-0

BAŞKENT AKADEMİ F.K
4.HAFTA
 

21 EYLÜL 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

1-0

İNEGÖL SPOR
ŞANLIURFA SPOR

0-3

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR

0-1

KIRKLARELİ SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

1-1

PENDİK SPOR
SARIYER

1-0

AFJET AFYON SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

3-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

0-1

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUN SPOR

5-0

TARSUS İDMAN YURDU
1922 KONYA SPOR

1-0

BAŞKENT AKADEMİ F.K
21.HAFTA
 

2 ŞUBAT 2020

İNEGÖL SPOR

2-3

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

7-0

ŞANLIURFA SPOR
KIRKLARELİ SPOR

3-1

HACETTEPE SPOR
PENDİK SPOR

5-1

GÜMÜŞHANE SPOR
AFJET AFYON SPOR

0-1

SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

0-1

HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

0-2

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU

1-2

YILPORT SAMSUN SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

3-1

1922 KONYA SPOR
5.HAFTA
 

29 EYLÜL 2019

SANCAKTEPE F.K A.Ş.

0-2

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
KIRKLARELİ SPOR

1-1

HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖL SPOR

3-0

HACETTEPE SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

0-2

PENDİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

0-0

ŞANLIURFA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

2-0

SARIYER
AFJET AFYON SPOR

0-1

YILPORT SAMSUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

2-1

1922 KONYA SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

3-4

GÜMÜŞHANE SPOR
22.HAFTA
 

8-9 ŞUBAT 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

0-2

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON

2-0

KIRKLARELİ SPOR
HACETTEPE SPOR

1-2

İNEGÖL SPOR
PENDİK SPOR

3-2

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA SPOR

0-5

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
SARIYER

2-3

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUN SPOR

2-0

AFJET AFYON SPOR
1922 KONYA SPOR

2-0

TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANE SPOR

0-3

BAŞKENT AKADEMİ F.K
6.HAFTA
 

5 EKİM 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

1-2

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA SPOR

0-1

KIRKLARELİ SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

1-0

İNEGÖL SPOR
PENDİK SPOR

2-1

BAŞKENT AKADEMİ F.K
GÜMÜŞHANE SPOR

0-1

TARSUS İDMAN YURDU
YILPORT SAMSUN SPOR

2-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR

1-0

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
1922 KONYA SPOR

0-1

AFJET AFYON SPOR
SARIYER

1-1

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
23.HAFTA
 

15 ŞUBAT 2020

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

2-2

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
KIRKLARELİ SPOR

2-1

ŞANLIURFA SPOR
İNEGÖL SPOR

2-1

HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ F.K

1-1

PENDİK SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

3-1

GÜMÜŞHANE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

1-3

YILPORT SAMSUN SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

3-1

HACETTEPE SPOR
AFJET AFYON SPOR

4-0

1922 KONYA SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

2-1

SARIYER
7.HAFTA
 

9 EKİM 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

0-0

HACETTEPE SPOR
İNEGÖL SPOR

4-0

ŞANLIURFA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

6-2

1922 KONYA SPOR
AFJET AFYON SPOR

3-2

GÜMÜŞHANE SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

4-1

HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

0-0

YILPORT SAMSUN SPOR
KIRKLARELİ SPOR

0-0

SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU

1-0

PENDİK SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

3-2

BAŞKENT AKADEMİ F.K
24.HAFTA
 

19 ŞUBAT 2020

HACETTEPE SPOR

1-0

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
ŞANLIURFA SPOR

0-1

İNEGÖL SPOR
1922 KONYA SPOR

3-3

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPOR

1-0

AFJET AFYON SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

2-0

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
YILPORT SAMSUN SPOR

3-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
SARIYER

4-0

KIRKLARELİ SPOR
PENDİK SPOR

0-3

TARSUS İDMAN YURDU
BAŞKENT AKADEMİ F.K

2-1

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
8.HAFTA
 

13 EKİM 2019

HEKİMOĞLU TRABZON

1-4

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
ŞANLIURFA SPOR

0-5

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
HACETTEPE SPOR

1-3

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
PENDİK SPOR

0-0

AFJET AFYON SPOR
1922 KONYA SPOR

0-1

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
GÜMÜŞHANE SPOR

0-1

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUN SPOR

4-0

KIRKLARELİ SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

1-0

TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER

3-2

İNEGÖL SPOR
25.HAFTA
 

23 ŞUBAT 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

0-3

HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

5-0

ŞANLIURFA SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

1-2

HACETTEPE SPOR
AFJET AFYON SPOR

2-0

PENDİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

2-2

1922 KONYA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

7-1

GÜMÜŞHANE SPOR
KIRKLARELİ SPOR

0-1

YILPORT SAMSUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

2-1

BAŞKENT AKADEMİ F.K
İNEGÖL SPOR

1-0

SARIYER
9.HAFTA
 

19-20 EKİM 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

2-0

ŞANLIURFA SPOR
HACETTEPE SPOR

1-0

HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

0-0

TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

1-1

GÜMÜŞHANE SPOR
İNEGÖL SPOR

0-1

YILPORT SAMSUN SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

1-0

SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

4-2

PENDİK SPOR
AFJET AFYON SPOR

2-0

BAŞKENT AKADEMİ F.K
KIRKLARELİ SPOR

0-3

1922 KONYA SPOR
26.HAFTA
 

1 MART 2020

ŞANLIURFA SPOR

1-4

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

1-0

HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

3-0

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANE SPOR

3-2

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
YILPORT SAMSUN SPOR

4-1

İNEGÖL SPOR
SARIYER

0-5

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
PENDİK SPOR

3-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT AKADEMİ F.K

1-5

AFJET AFYON SPOR
1922 KONYA SPOR

4-0

KIRKLARELİ SPOR
10.HAFTA
 

27 EKİM 2019

SARIYER

2-2

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
ŞANLIURFA SPOR

1-3

HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

0-1

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON

2-1

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU

0-2

AFJET AFYON SPOR
PENDİK SPOR

3-1

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
1922 KONYA SPOR

1-2

İNEGÖL SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

2-1

KIRKLARELİ SPOR
YILPORT SAMSUN SPOR

0-0

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
27.HAFTA
 

7-8 MART 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

0-0

SARIYER
HACETTEPE SPOR

5-1

ŞANLIURFA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

1-0

BAŞKENT AKADEMİ F.K
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

0-0

HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYON SPOR

2-3

TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

2-3

PENDİK SPOR
İNEGÖL SPOR

0-0

1922 KONYA SPOR
KIRKLARELİ SPOR

3-2

GÜMÜŞHANE SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

0-1

YILPORT SAMSUN SPOR
11.HAFTA
 

3 KASIM 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

0-2

YILPORT SAMSUN SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

5-0

ŞANLIURFA SPOR
İNEGÖL SPOR

1-0

GÜMÜŞHANE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

4-0

TARSUS İDMAN YURDU
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

4-2

AFJET AFYON SPOR
HACETTEPE SPOR

1-4

SARIYER
KIRKLARELİ SPOR

0-1

PENDİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

2-1

BAŞKENT AKADEMİ F.K
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

2-0

1922 KONYA SPOR
28.HAFTA
 

14-15 MART 2020

YILPORT SAMSUN SPOR

2-1

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
ŞANLIURFA SPOR

2-7

HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANE SPOR

0-0

İNEGÖL SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

1-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYON SPOR

3-0

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
SARIYER

1-0

HACETTEPE SPOR
PENDİK SPOR

1-1

KIRKLARELİ SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

2-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
1922 KONYA SPOR

-

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
12.HAFTA
 

9-10 KASIM 2019

1922 KONYA SPOR

1-1

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
ŞANLIURFA SPOR

0-2

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU

5-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
BAŞKENT AKADEMİ F.K

0-1

KIRKLARELİ SPOR
PENDİK SPOR

1-1

İNEGÖL SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

0-1

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
YILPORT SAMSUN SPOR

2-1

HACETTEPE SPOR
SARIYER

0-1

HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYON SPOR

0-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
29.HAFTA
 

22 MART 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

-

1922 KONYA SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

-

ŞANLIURFA SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

-

TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİ SPOR

-

BAŞKENT AKADEMİ F.K
İNEGÖL SPOR

-

PENDİK SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

-

GÜMÜŞHANE SPOR
HACETTEPE SPOR

-

YILPORT SAMSUN SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

-

SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

-

AFJET AFYON SPOR
13.HAFTA
 

16-17 KASIM 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

0-1

GÜMÜŞHANE SPOR
ŞANLIURFA SPOR

0-4

SARIYER
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

2-2

PENDİK SPOR
İNEGÖL SPOR

1-1

BAŞKENT AKADEMİ F.K
HACETTEPE SPOR

4-0

1922 KONYA SPOR
KIRKLARELİ SPOR

1-0

TARSUS İDMAN YURDU
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

0-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

1-0

AFJET AFYON SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

0-5

YILPORT SAMSUN SPOR
30.HAFTA
 

29 MART 2020

GÜMÜŞHANE SPOR

-

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
SARIYER

-

ŞANLIURFA SPOR
PENDİK SPOR

-

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ F.K

-

İNEGÖL SPOR
1922 KONYA SPOR

-

HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

-

KIRKLARELİ SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

-

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
AFJET AFYON SPOR

-

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
YILPORT SAMSUN SPOR

-

HEKİMOĞLU TRABZON
14.HAFTA
 

23-24 KASIM 2019

PENDİK SPOR

2-1

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

2-3

HACETTEPE SPOR
1922 KONYA SPOR

1-3

HEKİMOĞLU TRABZON
YILPORT SAMSUN SPOR

5-0

ŞANLIURFA SPOR
AFJET AFYON SPOR

2-2

KIRKLARELİ SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

2-1

İNEGÖL SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

1-0

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
SARIYER

0-2

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

3-0

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
31.HAFTA
 

5 NİSAN 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

-

PENDİK SPOR
HACETTEPE SPOR

-

GÜMÜŞHANE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

-

1922 KONYA SPOR
ŞANLIURFA SPOR

-

YILPORT SAMSUN SPOR
KIRKLARELİ SPOR

-

AFJET AFYON SPOR
İNEGÖL SPOR

-

TARSUS İDMAN YURDU
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

-

BAŞKENT AKADEMİ F.K
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

-

SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

-

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
15.HAFTA
 

1 ARALIK 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

3-0

BAŞKENT AKADEMİ F.K
ŞANLIURFA SPOR

1-6

1922 KONYA SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON

1-0

GÜMÜŞHANE SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

1-0

TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİ SPOR

0-0

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

3-2

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
İNEGÖL SPOR

2-1

AFJET AFYON SPOR
YILPORT SAMSUN SPOR

3-0

SARIYER
HACETTEPE SPOR

1-0

PENDİK SPOR
32.HAFTA
 

12 NİSAN 2020

BAŞKENT AKADEMİ F.K

-

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
1922 KONYA SPOR

-

ŞANLIURFA SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

-

HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU

-

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

-

KIRKLARELİ SPOR
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

-

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
AFJET AFYON SPOR

-

İNEGÖL SPOR
SARIYER

-

YILPORT SAMSUN SPOR
PENDİK SPOR

-

HACETTEPE SPOR
16.HAFTA
 

7-8 ARALIK 2019

TARSUS İDMAN YURDU

7-1

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

3-1

ŞANLIURFA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

0-2

İNEGÖL SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

1-0

KIRKLARELİ SPOR
AFJET AFYON SPOR

0-2

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ F.K

3-0

HACETTEPE SPOR
PENDİK SPOR

0-2

HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

2-1

YILPORT SAMSUN SPOR
1922 KONYA SPOR

0-0

SARIYER
33.HAFTA
 

19 NİSAN 2020

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

-

TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFA SPOR

-

GÜMÜŞHANE SPOR
İNEGÖL SPOR

-

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİ SPOR

-

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

-

AFJET AFYON SPOR
HACETTEPE SPOR

-

BAŞKENT AKADEMİ F.K
HEKİMOĞLU TRABZON

-

PENDİK SPOR
YILPORT SAMSUN SPOR

-

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
SARIYER

-

1922 KONYA SPOR
17.HAFTA
 

14-15 ARALIK 2019

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

2-2

AFJET AFYON SPOR
ŞANLIURFA SPOR

1-4

PENDİK SPOR
İNEGÖL SPOR

4-1

AMED SPORTİF FAALİYETLERİ
HEKİMOĞLU TRABZON

2-1

BAŞKENT AKADEMİ F.K
YILPORT SAMSUN SPOR

2-0

1922 KONYA SPOR
HACETTEPE SPOR

4-0

TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER

2-2

GÜMÜŞHANE SPOR
SANCAKTEPE F.K A.Ş.

4-4

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİ SPOR

2-0

YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.
34.HAFTA
 

25 NİSAN 2020

AFJET AFYON SPOR

-

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR
PENDİK SPOR

-

ŞANLIURFA SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLERİ

-

İNEGÖL SPOR
BAŞKENT AKADEMİ F.K

-

HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYA SPOR

-

YILPORT SAMSUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU

-

HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANE SPOR

-

SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

-

SANCAKTEPE F.K A.Ş.
YENİ ÇORUM SPOR A.Ş.

-

KIRKLARELİ SPOR